تازه ترین مطالب
خانه / اخبار و تحلیل ها / نقض حقوق اقلیت‌ها در امریکابه روایت «شب بخیر آمریکا»
نقض حقوق اقلیت‌ها در امریکابه روایت «شب بخیر آمریکا»

نقض حقوق اقلیت‌ها در امریکابه روایت «شب بخیر آمریکا»

نهمین قسمت برنامه «شب بخیر آمریکا» که به تبیین و تحلیل موضوع چرایی شکست برنامه‌های آمریکا در حمله به عراق می‌پردازد، امشب (چهارم مرداد ماه) ساعت۲۱ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، ، «شب بخیر آمریکا» امشب میزبان اصغر زارعی کارشناس ارشد بین الملل خواهد بود تا در خصوص نقض شدید و سیستماتیک حقوق اقلیت‌ها در امریکا گفتگو کند.

«شب بخیر آمریکا» در هر برنامه یکی از موضوعاتی که نشانگر قدرت رو به افول امریکاست را به تصویر می‌کشد. برای مثال وقتی از حقوق نقض شده اقلیت‌ها در امریکا بحث می‌شود، این برنامه با تهیه گزارش‌های مستند، گفت و گوبا کارشناسان حاضر در برنامه، مهمانان اینترنتی، این موضوع مهم را تبیین و تحلیل می‌کند و مصادیق آن را برای مخاطبان تشریح خواهد کرد.

برنامه گفتگو محور «شب بخیر آمریکا» با بخش‌های متنوعی نظیر موشن گرافی موضوع و محورها، گفت وگو با کارشناسان داخل استودیو، ارتباط اینترنتی در بستر فضای مجازی با کارشناسان خارجی قصد دارد، موضوع‌های مطرح شده در برنامه را برای مخاطبان تبیین و تحلیل کند.

همچنین تهیه میان برنامه از دبیران سرویس‌های سیاسی و بین الملل رسانه ها، معرفی یک کتاب درباره افول قدرت آمریکا از جمله بخش‌های دیگر این برنامه است که همراه با حضور یک کارشناس در استودیو، تحلیل و واکاوی خواهد شد.

برنامه «شب بخیر آمریکا» کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیماست که در۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی دکتر اصغر بالسینی و با اجرا و کارشناسی دکتر مراد عنادی تهیه و تولید می‌شود.

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }